ביטוח נסיעות לחו"ל

לטייל בראש שקט

אריזות, טיסה, קניות, מתנות - יש כל כך הרבה דברים לחשוב עליהם כשמדובר על נסיעה לחו"ל, אבל אסור לשכוח את הדבר החשוב ביותר, ביטוח נסיעות לחו"ל. במלמן נמליך סוכנות לביטוח מספקים לכם ביטוח נסיעות המתאים לצרכיכם ושירות מסביב לגלובוס.
כל טיול, גם המהנה ביותר, יכול להפוך בין רגע לחוויה לא נעימה במקרים של בעיה רפואית, אובדן ציוד, גניבה או כל צרה אחרת. לכן, מומלץ לרכוש לפני כל נסיעה לחו"ל. פוליסת ביטוח נסיעות שתוכל לחסוך לכם לא מעט כסף ותאפשר לכם להמשיך בשגרת הטיול ללא כל חשש.

ביטוחי נסיעות לחו"ל למגוון מצבים

הפוליסות הבסיסיות לביטוח נסיעות לחו"ל מיועדות בעיקר לאנשים בריאים שיוצאים לטיולים רגילים שאינם נושאים סיכונים מיוחדים. לעומתן, קיימות גם פוליסות מורכבות יותר לביטוח נסיעות המיועדות למקרים שבהם הטיול הוגדר מראש כטיול ברמת סיכון גבוהה, בין אם בגלל אופי הטיול (לדוגמה, טיול המשלב ספורט אתגרי) ובין אם בגלל מצב רפואי לא תקין של המבוטח.

בעולם הביטוח קיים מגוון רחב של תוכניות וכיסויים המותאמים על פי אופי הנסיעה, מצבו הבריאותי של המבוטח ופרמטרים נוספים. מכיוון שכך, מומלץ להתייעץ לפני רכישת פוליסת ביטוח חיים עם סוכן בקיא ואמין שיכול להציע את ההצעה המשתלמת ביותר ולספק תמיכה מלאה במקרי חירום לכל מקום בעולם.

ביטוח נסיעות לחו"ל במלמן נמליך - איתך, בכל מקום

במלמן נמליך סוכנות לביטוח אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע המתמחים בהתאמת ביטוחי נסיעות לחו"ל. בנוסף, אנשי הצוות של הסוכנות יעמדו לרשותכם בכל בעיה או שאלה בעת שהייתכם בחו"ל או בארץ, 24 שעות ביממה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>