לחשוב כבר היום על המחר

המילה "פנסיה" נתפסת כמילה של מבוגרים, אך ההיפך הוא הנכון. אדם צעיר שידאג כבר היום לתקופת הפרישה שלו ולחיסכון הפנסיוני ייהנה מעתיד בטוח מבחינה פיננסית. מלמן נמליך סוכנות לביטוח מעמידה לרשותכם מומחים בתחום החיסכון הפנסיוני שיאפשרו לכם להסתכל קדימה אל העתיד בצורה הנכונה והמקצועית ביותר.
בגיל הפרישה נפסקת המשכורת החודשית הקבועה. את המשכורת אמור להחליף החיסכון המשמעותי ביותר בחייו של כל אדם – החיסכון הפנסיוני

מדוע חשוב לדאוג לחיסכון פנסיוני?

בעידן שבו תוחלת החיים הולכת ומתארכת, גובר הצורך ביצירת פתרונות פיננסיים מתקדמים המיועדים ליום שלאחר הפרישה. מרבית האנשים חולמים על הרגע בו יוכלו לפרוש מעבודתם ולפנות את זמנם להנאות הקטנות של החיים - חופשות, זמן עם הנכדים וגם סתם זמן פנוי. על מנת שתוכלו להגיע לגיל הפרישה עם המשאבים הנדרשים למימון היומיומי, מומלץ להתחיל ולחסוך כבר מגיל צעיר.

כיצד מתאימים את החיסכון הפנסיוני?

בניגוד לעבר, הרכבו של החיסכון הפנסיוני תלוי היום בצרכי המבוטח. כיום החיסכון הפנסיוני משתנה מאדם לאדם בהתאם לצרכיו הייחודים והאישיים, ולכן יש צורך בהתאמה של החיסכון הפנסיוני באמצעות מומחה בתחום.

החיסכון הפנסיוני מורכב, לרוב, מהמוצרים הבאים - ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות.

מלמן נמליך סוכנות לביטוח – המומחים לחיסכון פנסיוני

במלמן נמליך סוכנות לביטוח, אנו מודעים לחשיבות הגבוהה של ביטוח פנסיוני המותאם בצורה מושלמת לצרכי הלקוח ומעמידם לרשותכם אנשי מקצוע המתמחים בתחום וידעו, באמצעות תהליך קבוע, לבנות חיסכון פנסיוני המותאם בדיוק לצרכים שלכם:

  • מיפוי הצרכים שלכם בהווה ובעתיד
  • פרישה של מגוון מוצרי החיסכון הפנסיוני העומדים לרשותכם והמלצה מקצועית.
  • החלטה משותפת על הרכב החיסכון הפנסיוני.
  • מעקב אחר השינויים שנעשים בחייכם, והמלצה על שינויים בהתאם לצורך.

 

לעמוד שאלות ותשובות לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>