שומרים על המשפחה

המשפחה היא הדבר החשוב ביותר לכל אחד מאיתנו. אנו רוצים לשמור על חברי המשפחה מוגנים ובטוחים וכמובן להבטיח את עתידם. ביטוח חיים במלמן נמליך סוכנות לביטוח יבטיח לכם כי גם במקרה של אסון, בני המשפחה ייהנו מרשת ביטחון כלכלית שתבטיח שעתידם האישי לא יפגע.


לתאונות, מחלות או מקרי מוות השפעה מנטאלית משמעותית על בני המשפחה. בנוסף מצבי אסון יוצרים מציאות כלכלית חדשה ולא פשוטה שעלולה לפגוע באורח החיים אליו התרגלה המשפחה, וכמובן לפגוע בעתידה.

רכישת פוליסת ביטוח חיים מאפשרת לכם ולבני משפחתכם להתמודד עם האסון מבלי לעמוד מול בעיות כלכליות העלולות להקשות עוד יותר במצב הקשה ממילא.

מהם מסלולי הביטוח הקיימים?

בתחום ביטח החיים לרוב מוצגים בפני המבוטח שני מסלולי ביטוח עיקריים:

 

  • ביטוח ריסק (Risk) - ביטוח חיים המכסה מקרה מוות בלבד. ביטוח זה תקף אך ורק לתקופה שנקבעה בפוליסה.
  • ביטוח חיים עם חיסכון - ביטוח המשלב כיסוי גם למקרים של אבדן כושר עבודה או נכות. בנוסף, מרכיב החיסכון במסלול זה יכול לשמש את המבוטח עם הגיעו לגיל הפרישה.


בחירה של סוג הביטוח המתאים לכם חייבת להיעשות תוך התייעצות עם איש מקצוע המכיר את עולם הביטוח לעומק, ויודע להתאים את האופציות הקיימות בו לצרכים שלכם ובני משפחתכם בהווה ובעתיד.

כמה יעלה לך ביטוח חיים? >>

כמה ביטוח חיים אתה צריך? >>

מלמן נמליך סוכנות לביטוח - ביטוח חיים מותאם אישית

אנו במלמן נמליך סוכנות לביטוח מאמינים שרק היכרות אמיתית ומעמיקה עם לקוחותינו תאפשר לנו ליצור עבורם כיסוי ביטוחי נכון.
בבואכם לרכוש ביטוח חיים נציג הסוכנות ימפה יחד אתכם את צרכיכם בהווה ובעתיד ויפרוש בפניכם את מגוון האופציות הביטוחיות המתאימות לכם. יחד תשבו ותבחרו את הכיסוי הטוב והמשתלם ביותר, שיבטיח עתיד עם ביטחון כלכלי לכם ולבני משפחתכם.

חשוב לזכור, החיים דינאמיים ומשתנים, כך שעם כל שינוי משמעותי במצבכם - נישואים, גירושים, ילד חדש - נציג הסוכנות ייעץ לכם לגבי התאמת פוליסת ביטוח החיים למציאות החדשה.

לעמוד שאלות ותשובות לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>