לחיות בכבוד בכל מצב

אף אדם לא רוצה לחשוב על עצמו במצב סיעודי, אך בדיוק לשם כך קיים ביטוח סיעודי. ביטוח סיעודי במלמן נמליך סוכנות לביטוח יאפשר לך לחיות בכבוד גם אם תגיע למצב סיעודי, מבלי לפול לעול על בני המשפחה הקרובים.
פוליסת ביטוח סיעודי נועדה לתת מענה לכל אדם שנמצא במצב סיעודי. חולה סיעודי מוגדר כאדם הזקוק לסיוע בפעולות יומיומיות כגון אכילה, עשיית צרכים, הליכה, מקלחת ועוד. גם חולה אלצהיימר נחשב לחולה סיעודי.

ביטוח סיעודי - 5 שאלות ב-60 שניות >>

ביטוח סיעודי - לא מוגבל בגיל


עקב התקדמות מדע הרפואה והעלייה בתוחלת החיים המצב הסיעודי אינו נחלתם הבלעדית של מבוגרים בלבד. בהתחשב בכך שטיפול סיעודי מגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש, ביטוח סיעודי הוא ביטוח הכרחי לכל אדם המעוניין להמשיך לחיות בכבוד מבלי ליפול על בני המשפחה.

חשוב לציין, כי העזרה הניתנת לחולים סיעודיים על ידי מוסדות המדינה אינה משמעותית, וכי בלי ביטוח סיעודי הטיפול הסיעודי והעלויות הנובעות ממנו נופלות על כתפי המשפחה הקרובה לחולה.

רכישת ביטוח סיעוד במלמן נמליך סוכנות לביטוח

הצוות המנוסה של מלמן נמליך סוכנות לביטוח עומד לרשותכם בכל עת וידע להתאים לכם את סוג הביטוח הסיעודי הנכון ביותר בשבילכם, תוך התחשבות בצרכים שלכם בהווה ובעתיד. זכרו, ביטוח סיעודי יכול להוות את כל ההבדל במקרה של מצב סיעודי.

לעמוד שאלות ותשובות לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>