לנהוג בביטחון

אנחנו נמצאים שעות רבות על הכביש בנסיעות לעבודה, לסידורים, עם הילדים. ביטוחי הרכב השונים העומדים לרשותכם במלמן נמליך סוכנות לביטוח מספקים כיסוי למגוון מצבים, ומאפשרים לכם לנהוג בביטחון.


במדינת ישראל קיימים שלושה ביטוחי רכב נפוצים. האחד הוא ביטוח חובה ושני הביטוחים הנוספים הינם זכות.

ביטוח חובה לרכב

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 קובע כי נהג, נוסע או הולך רגל, שנפגעו בתאונת דרכים, זכאים לפיצויים בגין נזקי גוף ונזקים נפשיים שנגרמו להם כתוצאה מהתאונה. נגזרת של חוק זה היא פוליסת ביטוח החובה לרכב בה כל נהג מחויב על פי חוקי המדינה. אך גם כאן הנהג יכול "לשחק" עם המחיר, ולרכוש את הביטוח בחברת הביטוח המציעה לו מחיר אטרקטיבי יותר.

ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח זכות המספק כיסוי לרכב שנפגע כתוצאה מתאונת דרכים. ביטוח צד ג' מכסה את הוצאות הנהג האשם בתאונה, כאשר עליו לשלם את עלות התיקונים לרכב שנפגע.

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח זה מכסה את מירב המצבים להם יכול להיקלע הרכב המבוטח - פריצה, שריפה, צד ג', גניבה ועוד. כתוצאה מהכיסוי המקיף ביטוח זה יקר יותר מביטוח צד ג'.

מלמן נמליך - חווית שירות שלא הכרת

תחום ביטוחי הרכב הפך בשנים האחרונים לתחרותי במיוחד לאור קיומם של ביטוחים ישירים המשווקים עצמם כזולים מבחינת עלויות הכיסוי, אך חשוב לזכור שמלבד המחיר, קיימת חשיבות מכרעת בבחירת איש מקצוע שילווה אתכם במקרים של תאונות, גניבות ואפילו אם סתם נתקעתם בצד הדרך. במלמן נמליך סוכנות לביטוח עומדים לרשותכם אנשי מקצוע שיסייעו לכם לבחור בביטוח רכב מתאים ובעת הצורך יעמדו לרשותכם בכל בעיה.

לעמוד שאלות ותשובות לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>